GörevliGörevli
Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
GÖREVLİ, Yaratanına Saygı ve sevgi ile bağlı, O'nun buyruklarına tam uyan ve Beş esası uygulayarak sürekli yükselen bir kişidir öncelikle.
GÖREVLİ, tüm insan kardeşlerini çok seven, her sıkıntıya katlanarak, onlara yükselme, arınma ve üstün insan olma yolunu gösteren hayırlı bir insandır.
Bu kitap, sizin gönlünüzü aydınlatacak ve sizi coşturacaktır. Belki siz de GÖREVLİ olmak isteyeceksiniz.
(Kod.SY0104)


Işığı GörenlerIşığı Görenler
Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Bu kitap; Işığı arayan, Doğruları, Gerçekleri özleyen gönlünüze, Bir aydınlık olacaktır. Aslında insan, doğduğu andan ölünceye kadar, Gerçekleri arar... Işık Peşinde koşan pervaneler gibi, sıcak ışık kaynaklarına doğru, Yanması, kavrulması pahasına da olsa Koşar...
(Kod.SY0103)


Önce Ben Değil Önce SenÖnce Ben Değil Önce Sen
Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Tüm insanları kendi evlâdı gibi seven, onlara yardıma, hizmete koşan, doğru yolu gösteren Hayırlılardan olmayı istemez misiniz? "Önce Ben değil, ÖNCE SEN" diyen o hayırlılar, Yaratan'ın yücelttiği ve tüm insanların sevdiği, saydığı ve örnek aldığı DEĞERLİLERDEN olurlar...
(Kod.SY0102)


Evlilikten Beklenen Üç ŞeyEvlilikten Beklenen Üç Şey
ve ÇOCUK TERBİYESİ
Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Evlilik, ya mutlulukların, ya da üzüntülerin ve dertlerin kaynağı olabilir. Evliliğin mutluluk kaynağı olabilmesi için bilinmesi ve uygulanması gereken temel esaslar nelerdir? Onları bu kitapta bulacaksınız. Ayrıca çocuk terbiyesi ve eğitimi için bilinmesi gerekenler...
(Kod.SY0101)


Üstün İnsan OlmakÜstün İnsan Olmak
Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Siz de ÜSTÜN İNSAN olabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Yaratan'ımızın size verdiği en değerli hediyesi olan "Aklınızı" bilgilerle geliştirirseniz, "Sevginizi" artırırsanız ve "Gönlünüzü" arıtırsanız, Herkesin sevdiği ve beğendiği Üstün bir insan olabilirsiniz.
(Kod.SY007)


Doğru Yaşama BilgileriDoğru Yaşama Bilgileri
Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Sizi yükseltecek, eksikliklerinizden kurtaracak, herkesin seveceği, ve beğeneceği değerli bir insan yapacaktır. Siz, Yaratan'ın ve insanların beğendiği, sevdiği üstün bir insan olmak ve dünya okulunu başarı ile bitirmek istiyorsanız, bu kitabı dikkatle okuyunuz. Bu kitaptaki bilgileri mutlaka özümseyip uygulayınız.
(Kod.SY006)


Kainatı Yöneten Güç SevgiKâinatı Yöneten Güç
         Sevgi

Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Sevgi konusunda yazılmış en geniş kapsamlı, en büyük kitap.(Kod.SY002)Bir Can Yoğruldu
Bir Can Yoğruldu
Dr. REFET KAYSERİLİOĞLU'nun ŞİİRLERİ
Bu kitapta Dr. Refet Kayserilioğlu'nun aşk şiirleri, BEYTÎ Dost'a ait şiirleri ve Yaratan'a ait tüm şiirleri yer almaktadır.
(Kod.SY004)Mutluluğunuzun AnahtarıMutluluğunuzun
Anahtarı

Yazan: HAROLD SHERMAN
İkinci baskı
Bu kitabı dikkatle okur, ve uygularsanız mutluluğu mutlaka bulacaksınız.
(Kod.SY005)


Dünyada Niçin YaşıyoruzDünyada
Niçin Yaşıyoruz

Yazan: Dr. Refet Kayserilioğlu
Bu sorunun cevabını öğrenirseniz, yaşamınız baştanbaşa değişecektir. Dünyada niçin yaşadığınızı bilirseniz, vaktinizi daha iyi değerlendirir, sizden beklenilen yükselmeyi daha güzel sağlarsınız. Elbette sizin yaşamınızın da bir sebebi, bir sonucu, bir gayesi vardır. Bunları bilerek yaşarsanız, korkusuz, huzurlu ve mutlu olursunuz. DÜNYADA NİÇİN YAŞIYORUZ kitabı, size niçin yaşadığınızı delilleriyle gösterecek ve yolunuzu aydınlatacaktır. Dikkatle okuyunuz!..
(Kod.SY006)


Yolculuğun Gayesi (Kaset)Yolculuğun Gayesi       (Gönül Müziği Kaseti)
Dr. Refet Kayserilioğlu, kendi sesiyle okuduğu, kendi bestelerinin içinden 10 gönül müziği eserini bu kasette topladı. Size huzur verecek, gönlünüzü coşturacak birbirinden güzel 10 besteyi bu kasette dinleyeceksiniz.(Kod.SMY001)